25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.5min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cesc Fábregas i Jordi Alba zadowoleni ze spotkania

Cesc Fábregas i Jordi Alba zadowoleni ze spotkania

Cesc Fábregas po spotkaniu z Białorusią powiedział, że mimo ilości strzelonych goli, nie była to bułka z masłem dla drużyny Vicente del Bosque. Tymczasem, Jordi Alba był z siebie dumny po zdobyciu drugiego gola dla reprezentacji Hiszpanii.


„To było świetne spotkanie Hiszpanii. Cieszymy się z wykonania takiej roboty. Jednak nie sądzę, że był to spacerek”, powiedział Cesc. „Jesteśmy bardzo atakującym zespołem i wiemy, czego boimy się zrobić. Chcemy grać dobrze, zawsze szukać głębi i przestrzeni” dodał. Nawiązując do 73 spotkań 25-letniego pomocnika, Cesc powiedział: „Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ czuję się bardzo ważny w tej grupie”.

 

Na temat następnego rywala w eliminacjach do Mistrzostw Świata, Cesc stwierdził: „Gramy dobrze, ale wiemy, że graliśmy ostatnio przeciwko bezpośredniemu rywalowi, który ma świetny zespół. Kosztowało nas to dość dużo, kiedy mieliśmy ich pokonać w ćwierćfinale Mistrzostw Europy. Musimy kontynuować naszą grę przeciwko Francji”.

 

Kolega Ceska z FC Barcelony, Jordi Alba, wyraził radość z powodu otworzenia wyniku spotkania, a także z faktu, że był to jego drugi gol dla reprezentacji Hiszpanii. Pierwszy z nich miał miejsce w finale Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. „To było bardzo dobre spotkanie zespołu. Pedro był fenomenalny. Jestem bardzo zadowolony ze swojej bramki”, skomentował obrońca.

 

Jordi Alba przyznał, że jego forma rośnie w ostatnich dniach po nierównym początku. „Jestem zadowolony z tego, jak się sprawy mają. Jestem zadowolony z reprezentacji i FC Barcelony. Nie mam odpoczynku, ale w ostatnich kilku spotkaniach czułem się dobrze„, powiedział.

 

Źródło: RFEF.es

 

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/10/cesc-fabregas-i-jordi-alba-zadowoleni-ze-spotkania/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.