28.01.2023, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Girona FC vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.8min.
15.50 X4.20 21.53 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Reprezentacja Katalonii zagra na Cornellà-El Prat

Reprezentacja Katalonii zagra na Cornellà-El Prat

Reprezentacja Katalonii rozegra swoje kolejne spotkanie na stadionie RCD Espanyolu Barcelona, czyli na Estadio Cornellá-El Prat. Mecz ma odbyć się w grudniu.


Katalońska Federacja Piłkarska (FCF) i RCD Espanyol Barcelona doszli do porozumienia w sprawie rozegrania kolejnego spotkania reprezentacji Katalonii tym razem na Estadio Cornellà-El Prat.

 

Ciekawostką jest fakt, że reprezentacja Katalonii zagra po raz pierwszy w historii na tym stadionie Espanyolu. Mecz ma odbyć się w okolicach Bożego Narodzenia, co stało się już tradycją.

 

W najbliższych tygodniach ma zostać podana konkretna data rozegrania spotkania, a także rywal z którym przyjdzie się zmierzyć reprezentacji Katalonii. Z okaji tego meczu można oczekiwać, że powołania od selekcjonera Johana Cruyffa otrzyma kilku zawodników FC Barcelony.

 

Z obecnego pierwszego składu dla reprezentacji Katalonii mogą grać: Víctor Valdés, Gerard Piqué, Carles Puyol, Marc Bartra, Martín Montoya, Marc Muniesa, Andreu Fontàs, Cesc Fàbregas, Xavi Hernández, Sergio Busquets i Isaac Cuenca.

 

Ponadto z rezerw: Jordi Masip, Sergi Roberto, Ivan Balliu, Sergi Gómez, Carles Planas, Sergi Juste, Ilie Sánchez, Jordi Quintillà, Gerard Deulofeu, Cristian Tello, Rodrigo Ríos, Cristian Lobato oraz Joan Ángel Román.

 

Źródło: Sport.es / własne

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

mainXX:/2012/10/reprezentacja-katalonii-zagra-na-cornella-el-prat/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.