04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.29min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tito Vilanova do soboty zadecyduje co z Piqué

Tito Vilanova do soboty zadecyduje co z Piqué

Trener FC Barcelony i lekarze nie mają dobrych wieści odnośnie środka obrony katalońskiego klubu, ale jeśli wszystko będzie przebiegać pozytywnie w ciągu 48 godzin być może Gerard Piqué zagra w niedzielnym spotkaniu.

 

„Mamy nadzieję odzyskać Piqué, może nie zagra w Gran Derbi, ale wkrótce powinien dołączyć do reszty zespołu”, powiedział Tito Vilanova na konferencji prasowej po wtorkowym meczu z Benfiką.

 

Chociaż sam trener stwierdził, że środkowy obrońca nie zagra w meczu z Realem Madryt, jednak teraz okoliczności się zmieniły. Puyol z pewnością osłabi zespół na dłuższy okres czasu, dlatego Vilanova liczy na powrót Gerrarda. Lekarze robią wszystko, co w ich mocy, aby Katalończyk odzyskał siły w jak najkrótszym okresie czasu.

 

Dzisiaj sztab szkoleniowy oraz personel medyczny nie był pozytywnie nastawiony do obecnej dyspozycji Piqué. Środkowy obrońca wciąż nie jest sprawy, przez co nie mógł trenować z grupą.

 

Tito poczeka na dalszy rozwój sytuacji i prawdopodobnie podejmie decyzję do soboty lub nawet w niedzielę. Jeśli Piqué będzie w stanie grać, pomimo że nie będzie w idealnej kondycji fizycznej to zagra.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/10/tito-vilanova-do-soboty-zadecyduje-co-z-pique/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.