09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.21godz.38min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Adriano i Thiago trenują z Barçą B

Adriano i Thiago trenują z Barçą B

Zarówno Thiago, jak i Adriano, kontynuują swoje procesy powrotu do zdrowia po kontuzjach i z tego też powodu trenowali dziś z FC Barceloną B. Nie mogli oni brać udziału w sesji treningowej z pierwszą drużyną, ponieważ Tito Vilanova dał swoim zawodnikom wolne.


Chociaż pierwsza drużyna ma wolne i do treningów powróci dopiero w sobotę, piłkarze tacy, jak Adriano oraz Thiago, pojawili się w Ciutat Esportiva, aby kontynuować swoje procesy powrotu do zdrowia po kontuzjach. Oboje są bardzo bliscy włączenia do kadry meczowej.

 

W środę obaj zawodnicy wrócili do treningów z grupą i kontynuowali ten proces w piątek wraz z zespołem rezerw. Thiago i Adriano pojawili się dziś na boisku numer 4 w Ciutat Esportiva, gdzie pracowali pod okiem Eusebio wraz z kolegami z FC Barcelony B.

 

Na sesji treningowej nie zabrakło także trenerów pierwszej drużyny, czyli Paco Seirula·i Aureli Altimiry. Zawodnicy łączyli ćwiczenia indywidualna wraz z tymi wykonywanymi z zespołem. Warto zaznaczyć, że oprócz Thiago i Adriano w Ciutat Esportiva pojawili się Villa oraz Iniesta.

 

Przypominamy, że w czwartek pierwsza drużyna miała także wolne, ale mimo to trenowało w sumie czterech zawodników. Muniesa oraz Cuenca udali się na La Mola, a Pinto oraz Thiago na salę gimnastyczną.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.