31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.18min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Adriano nie trenował, Bartra i Alexis tak

Adriano nie trenował, Bartra i Alexis tak

Na czwartkowej sesji treningowej zabrakło strzelca pierwszego gola dla FC Barcelony w spotkaniu przeciwko Deportivo Alavès. Natomiast obecni byli Bartra i Alexis, a także spora grupa zawodników z rezerw.


Pierwszy zespół wrócił do treningów o godzinie 12:00. Była to pierwsza sesja treningowa po spotkaniu z Alavès w Copa del Rey (3-1). Zawodnicy, którzy brali udział w tym meczu wykonywali ćwiczenia regeneracyjne. Nie zabrakło także piłkarzy, którzy nie byli powołani (Valdés, Piqué, Alba, Sergio, Xavi, Iniesta i Messi).

 

Jedynym brakującym piłkarzem był Adriano Correia, autor pierwszego gola dla FC Barcelony we wczorajszym meczu. Brazylijczyk doznał grypy jelitowej i w piątek przejdzie kolejne badania. Dobrą wiadomością jest fakt, że do treningów wrócili Bartra oraz Alexis. Obaj pracowali na uboczu.

 

Tito Vilanova zaprosił również kilku piłkarzy z FC Barcelony B: Tello, Oiera, Quintillę, Joana Ángela i Sergi Gómeza. Zespół wróci do treningów w piątek o godzinie 11:00. Wtedy odbędzie się przedostatnia sesja przed spotkaniem z  Athletic Bilbao w sobotę na Camp Nou (20:00).

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2012/11/adriano-nie-trenowal-bartra-i-alexis-tak/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.