Caniggia: To jest era Leo Messiego

Caniggia: To jest era Leo Messiego

Claudio Caniggia piłkarz, który zawsze był kontrowersyjny, dołączył się do dyskusji na temat tego, kto jest najlepszym piłkarzem na świecie. Były argentyński zawodnik jest zdania, że napastnik Dumy Katalonii jest jednym z trzech najlepszych piłkarzy w historii.

 

„To jest era Messiego”, powiedział w rozmowie z gazetą „Globoesporte”. Były argentyński piłkarz nie chciał natomiast porównywać napastnika Blaugrany do innych wielkich piłkarzy. „Nie ma znaczenia kolejność, to czas Messiego, to wspaniałe, że Argentyna ma trzech piłkarzy, którzy znajdują się wśród sześciu czy siedmiu najlepszych piłkarzy wszech czasów”, powiedział Caniggia.

 

Caniggia w rozmowie stwierdził również, że Messi bardzo poprawił się w kwestii bycia liderem. „Ważne jest, aby drużyny mu w tym pomagały. Pamiętajmy, że kiedy Messi nie wygrywał w reprezentacji, a triumfował w Barcelonie, to nie była to jego wina, teraz jest inaczej, wziął odpowiedzialność na siebie i wszystka zmierza w dobrym kierunku”, kontynuował.

 

Na temat mundialu, który w 2014 roku odbędzie się w Brazylii stwierdził: „Argentyna obok Brazylii może być jednym z faworytów tego turnieju, jednak pamiętajmy jeszcze o niesamowitej Hiszpanii”.

 

„To zawodnik, który posiada niezwykłą wyobraźnie, gra bardzo inteligentnie, dużo myśli na boisku, na pewno osiągnie sukces jako piłkarz”, powiedział Caniggia na temat Neymara.

 

Źródło: AS.com

 

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB