31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.7godz.8min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Celtic chwali postawę Barçy

Celtic chwali postawę Barçy

Szkocki klub pochwalił Katalończyków za ich postawę we wczorajszym przegranym meczu Ligi Mistrzów.

 

Celtic FC pochwalił Katalończyków za ich postawę w przegranym meczu w Glasgow w artykule opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej szkockiego klubu zatytułowanym „FC Barcelona – klasa światowa pod każdym względem”. W artykule Celtic zauważa, że „więzi przyjaźni między Celtikiem i Barçą zostały wzmocnione w tym sezonie po dwóch spotkaniach w Lidze Mistrzów”.

 

Dyrektor generalny Celtiku, Peter Lawwell, pochwalił „klasę Barçy na boisku i poza nim.” Według Lawwella „oznaką prawdziwej klasy nie jest to jak się wygrywa, ale jak się przegrywa i ostatniego wieczoru oni pokazali to doskonale.” Dodał również „podczas wizyty w Glasgow, a w istocie w obu meczy Ligi Mistrzów zaprezentowali uprzejmość, współpracę i profesjonalizm na najwyższym poziomie”.

 

„Barça stworzyła jeden z najlepszych zespołów wszechczasów i ostatniego wieczoru mieliśmy ten przywilej móc zobaczyć najlepszych zawodników świata na Celtic Park – dają tak wiele futbolowi i zasłużyli na ogromne uznanie za wszystko, co zrobili,” powiedział Lawwell. „To było bardzo wzruszające, że dwa kluby piłkarskie o podobnej filozofii spotkały się aby uczcić 125. rocznicę Celtiku, jest to coś co zapadnie w pamięć”,  podsumował dyrektor generalny Celtiku.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/11/celtic-chwali-postawe-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.