2dn.17godz.45min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

David Villa dla Barça TV

David Villa był jedną z gwiazd wygranego spotkania z Deportivo Alavés. Jego dwa gole spowodowały, że przełamał on granicę 300 bramek w profesjonalnej karierze i 40 dla FC Barcelony. Napastnik pojawił się w programie El Marcador w Barça TV.

Jeśli spojrzeć na statystyki to sprawia to, że myślisz, że zrobiłeś dobrą robotę i czujesz się dumny. Wcześniej zdobyłem kilka ładnych bramek i kilka bardzo ważnych. Najlepsza była ta zdobyta dla Valencii przeciwko Deportivo z połowy boiska. I co więcej wygraliśmy 1-0. Najważniejszym golem był ten w Lidze Mistrzów w finale na Wembley. Zawsze lubiłem bramki z główki, ponieważ jest to moją siłą”, powiedział Villa.

Szczęśliwy z 90 minut gry

Niezależnie od swoich bramek, Villa miał również przyjemność zagrać pełne 90 minut spotkania: „Nie grałem całego meczu przez długi czas i jestem bardzo szczęśliwy, że wytrwałem pełne 90 minut. Zrobiłem zwrot i czuję się świetnie. Od poniedziałku trenowałem z problemami kostki”.

Drużyna „Alavés była bardzo dobra, grali w piłkę i bronili. Przyjechaliśmy z wynikiem na naszą korzyść, ale nawet tak było nieco trudno w pierwszej połowie. Największy szacunek trzeba mieć dla przeciwnika i wziąć sprawy bardzo poważnie, nawet jeśli masz dobry wynik z pierwszego spotkania”, dodał.