5dn.18godz.33min.

Deulofeu strzela dla reprezentacji Hiszpanii U21

We wtorek reprezentacja Hiszpanii do lat 21 grała w Sienie ze swoimi rówieśnikami z Włoch. Górą byli piłkarze Julena Lopeteguiego, którzy wygrali 3-1. Jedną z bramek zdobył napastnik FC Barcelony B, Gerard Deulofeu.

Julen Lopetegui od pierwszej minuty desygnował do gry dwóch piłkarzy FC Barcelony – środkowego obrońcę Marca Bartrę oraz napastnika Gerarda Deulofeu. W trakcie spotkania na murawie pojawiła się pozostała dwójka. Cristian Tello wszedł w 58. minucie za Rodrigo, a Sergi Roberto zmienił Oriola w 80. minucie.

Bramki dla reprezentacji Hiszpanii U21 strzelali: Rodrigo (18. minuta), Deulofeu (34″) oraz Álvaro Vázquez (90″.) Honorowe trafienie dla drużyny gospodarzy zaliczył w 54. minucie meczu Longo.

Włochy U21 1-3 Hiszpania U21

0 – 1 Rodrigo (m. 18);

0 – 2 Deulofeu (m. 34);

1 – 2 Longo (m. 54);

1 – 3 Álvaro Vázquez (m. 90)

Włochy U21: Bardi, De Sciglio, Frascatore, Capuano Romagnoli min 69), Marrone (Baselli min 69), Caldirola, Sala (Sansone min.15 (Sampirisi min. 80), Crisetig, Saponara (Donati min. 44), De Luca (Gabbiadini min. 46), Immobile (Longo min 46).

Hiszpania U21: Mariño, Carvajal Hugo Mallo min 58), Bartra, Iñigo Martínez (Nacho min. 46), Aurtenetxe, Oriol (Sergi Roberto min. 80), Deulofeu (Álvaro Vázquez min.58), Isco (Suso min. 80), Koke (Illarramendi min. 46), Sarabia (Muniain min. 79),Rodrigo (Tello min 58).

29/04/2024 21:00