01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.11min.
18.50 X4.50 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Emery: Messi może być najlepszy na świecie

Emery: Messi może być najlepszy na świecie

Trener Spartaka Moskwa, Unai Emery, stwierdził na pomeczowej konferencji prasowej, że jego drużyna próbowała wygrać spotkanie, ale zabrakło piłkarzom skuteczności i zaważył na tym także geniusz Leo Messiego.


„Cierpieliśmy dziś z Messim i tak było też na Camp Nou. To jest drużyna, która ma w swojej kadrze wiele doskonałości, ale Messi jest ikoną”, powiedział Emery na konferencji prasowej na stadionie olimpijskim Łużniki. Według trenera, Argentyńczyk „jest prawdopodobnie najlepszym piłkarzem na świecie (…) mówią o tym same liczby” i dodał: „jest prawdopodobnie blisko bycia najlepszym w historii”.

 

Pomimo porażki, Emery powiedział: „Nie jestem zadowolony z gry zespołu, ponieważ mieliśmy swoje możliwości i pracowaliśmy, ale zostaliśmy przezwyciężeni, ponieważ jest to Barcelona”. „Mecz przebiegał tak, jak mieliśmy to ustalone. Mieliśmy swoje szanse, ale nie miliśmy szczęścia. Dwa lub trzy razy mieliśmy okazję, ale Barcelona miała taką skuteczność, której my nie mieliśmy”, kontynuował.

 

Na koniec stwierdził, że „Barcelona miała kontrolę nad piłką i grą (…), widać to było w ich działaniach, no i w wyniku. Nam brakowało strzelenia na bramkę. Szczególnie w pierwszej połowie”.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.