04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.20godz.55min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gerard Piqué wraca do drużyny

Gerard Piqué wraca do drużyny

Gerard Piqué wraca do zespołu, jest to chyba jeden z najbardziej oczekiwanych powrotów, biorąc pod uwagę fakt, jakie problemy w obronie ma w tym sezonie FC Barcelona. Piłkarz znalazł się w kadrze na mecz z Celtikiem i wiele wskazuje na to, że zobaczymy jutro na murawie katalońskiego obrońcę.

 

Po siedmiu tygodniach przerwy Piqué dostał od klubowych lekarzy pozwolenie na grę. Początkowo przerwa Katalończyka miała trwać tylko dwa lub trzy tygodnie, jednak problemy z prawą nogą u piłkarza okazały się poważniejsze. Gerard bardzo chciał wrócić na mecz z Realem Madryt, ale stan zdrowia na to nie pozwolił. Nie da się ukryć, że powrót Piqué cieszy chyba wszystkich kibiców Dumy Katalonii biorąc pod uwagę fakt, jakie problemy z formacją obrony ma w tym sezonie FC Barcelona.

 

Na poziomie psychicznym wszystko jest w porządku. Wszyscy wiemy jaki charakter ma Gerard i nie jest typem piłkarza, który załamuje się z powodu kontuzji. Bardzo pomógł mu jego agent Arturo Canales, a także partnerka piłkarza Shakira.

 

Dzisiaj FC Barcelona wyruszy w podróż do Glasgow, a jedną z gwiazd podróży będzie właśnie Piqué, który słynie ze swojego poczucia humoru.

 

Źródło: MundoDeportivo.com  

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/11/gerard-pique-wraca-do-druzyny/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.