21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.3godz.53min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Godín: Messi i Falcao są krok przed Cristiano

Godín: Messi i Falcao są krok przed Cristiano

Diego Godín, urugwajski obrońca Atlético Madryt, powiedział, żę forma jego kolegi z drużyny, Radamela Falcao, oraz Lionela Messiego sprawia, że są oni „krok przed” portugalskim napastnikiem Realu Madryt, Cristiano Ronaldo.


W porównaniu z Messim i Falcao, myślę, że Cristiano jest trochę bardziej przewidywalny. Zaczyna od tyłu i jest nieco bardziej oparty na sile i mocy. Ma bardzo dobrą szybkość, świetne podania i dobre strzały głową, ale teraz myślę, że Falcao i Messi są w takiej formie, która sprawia, że są zawsze o jeden krok przed Cristiano”, powiedział dla oficjalnej strony FIFA.

 

Trójka ta znajduje się wśród kandydatów do walki o Złotą Piłkę. „Chciałbym głosować na Falcao, bo on jest moim partnerem z drużyny, mam wielkie uznanie dla niego i jest na liście 23 kandydatów, co jest bardzo trudno osiągnąć, a on to zdobył, bo załsłużył”, powiedział Godín.

 

„Dzięki niemu, jako część zespołu, udało nam się osiągnąć wielkie rzeczy dla Atlético. Potem, oczywiście Messi jest faworytem. Myślę, że na pewno jest tym, który ma lepsze właściwości. Żaden z pozostałych kandydatów nie ma cech piłkarskich Messiego. Brak takiego. Głosowałbym na Falcao i Messiego”, kontynuował.

 

Urugwajski obrońca stwierdził, że obaj zawodnicy są w „imponującej formie, że wiesz jak trudno sobie z nimi poradzić, bo komplikują życie i strzelają bramki” i dodał: „Oni mają jakość, która sprawia, że robią różnicę”. Godín podkreślił również, że Falcao ma „ogromną siłę”.

 

Defensor wypowiedząl się takżę na temat Andrésa Iniesty: „To świetny zawodnik. Uwielbiam go. Barça i reprezentacja Hiszpanii nie byłaby taka sama bez niego. To jest jasne. Także lubię Xaviego. Przedstawia on futbol w taki sposób… że sprawia to, jakby było to takie proste, łatwe”.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/11/godin-messi-i-falcao-sa-krok-przed-cristiano/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.