18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.15min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Iniesta pomaga ratować Albacete

Iniesta pomaga ratować Albacete

Pomocnik FC Barcelony, Andrés Iniesta, jeden z akcjonariuszy Albacete Balompié, wysłał do mediów list otwarty, w którym prosi o pomoc, aby uniknąć zniknięcia z piłkarskiej mapy jego pierwszego klubu.


Iniesta przyłączył się do kampanii rozpoczętej przez klub, aby przyciągnąć akcjonariuszy w trzeciej fazie wzrostu kapitału, w której należy osiągnąć 3,7 miliona euro. W pierwszych dwóch udało się uzbierać zaledwie 17000 euro.

 

Pomocnik FC Barcelony potwierdza w swoim liście, że on i jego rodzina „starają się pomóc w miarę możliwości”, aby pomóc uratować klub, któremu tak wiele zawdzięcza. „Jak wszyscy wiecie, Albacete to zespół mojego dzieciństwa, gdzie zacząłem grać i gdzie zacząłem swój sen, marzenie bycia piłkarzem”, wspominał.

 

W liście Iniesta pisze: „zachęcam wszystkich, którzy są zaangażowani w ten klub, byłych piłkarzy, fanów, firmy i instytucje”, aby pomogli w podwyższaniu kapitału i „ochronie historycznego klubu”. „To oświadczenie jest również po to, aby podkreślić sytuację i w celu podziękowania wszystkim ludzią, którzy pracują i wspierają Albacete”, czytamy dalej.

 

„Cały kraj przeżywa trudną sytuacją gospodarczą i uda nam się pokonać tę ciężką sytuację tylko wtedy, gdy wszyscy wykonamy wspólny wysiłek”, zakończył list Iniesta.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/11/iniesta-pomaga-ratowac-albacete/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.