04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.31min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Leo Messi spotyka się z chorymi dziećmi

Leo Messi spotyka się z chorymi dziećmi

Na jednym z boisk obok La Masíi, Messi wymienił poglądy ze wszystkimi obecnymi, wypisywał autografy, a nawet kopał z nimi piłkę.

 

W piątek, Leo Messi był w Ciutat Esportiva żeby powitać grupę dzieci cierpiących na poważne choroby. Większość z nich pochodziła zza granicy, z takich krajów jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Grecja, Holandia, Szwajcaria, Włochy oraz Portugalia.

 

Dziś miał miejsce jeden z najszczęśliwszych dni w życiu tych dzieci. Wielkim marzeniem, które wspólnie dzieliły była szansa na spotkanie z gwiazdą Barçy i spędzenie z nią nawet odrobiny czasu. Dziś to marzenie się spełniło.

 

Spotkanie to stanowiło część kampanii „Wszystko jest możliwe” i włączało w nią rozdawanie przez Messiego koszulki z tym hasłem każdemu dziecku, jak również innych produktów FC Barcelony i biletów na Camp Nou Experience.

 

Akcja ta była możliwa dzięki Argentyńskiej Świadomości Społecznej i jej pracy w połączeniu z Fundacją Leo Messiego, Fundacją FC Barcelony, Hiszpańskiej Fundacją Make-A-Wish oraz Fundacją Ànima. Spotkanie zostało zorganizowane w związku ze Światowym Dniem Dziecka 20 listopada, które skupia się na promowaniu dobroci dzieci, zwłaszcza tych w szczególnie trudnej sytuacji.

 

Źródło: FCBarcelona.com

 

mainXX:/2012/11/leo-messi-spotyka-sie-z-chorymi-dziecmi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.