14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.47min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

List Abidala

List Abidala

Éric Abidal opublikował treść listu, który został przez niego napisany, a adresatem była dziewczyna, którą poznał w Hospital Clínic. Francuz zaprzyjaźnił się z nią, ale niestety przegrała ona walkę z chorobą.


Abidal zawsze powtarzał, że oczywiście lekarze odegrali ogromną rolę w jego powrocie do zdrowia, ale równie ważny był kontakt z innymi pacjentami Hospital Clínic, z którymi się zaprzyjaźnił. Teraz widziemy, że nie były to tylko puste słowa.

 

We wtorek, obrońca Barcelony opublikował w Internecie treść listu, który został przez niego napisany i był skierowany do Sandry, dziewczyny, która również musiała się poddać przeszczepowi. Niestety, Sandra nie wygrała tej walki. W liście Abidal wyjaśnia, że „trudno jest wyrazić słowami wszystko to, co wspólnie przeżyliśmy. Gdy było pod górkę, ty, ze swoim uśmiechem, przekazywałaś nam całą swoją siłę i oddanie”.

 

„Przeżyliśmy wiele silnych doświadczeń i nigdy ich nie zapomnimy. Zawsze chciałaś iść naprzód, nawet wbrew przeciwnościom losu. Cały nasz szacunek dla rodziny, która walczyła do ostatnich chwil i zawsze pozostawała zjednoczona”, dodał Abidal.

 

Źródło: Sport.es

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

mainXX:/2012/11/list-abidala/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.