29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.4min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Montoya dogania Daniego Alvesa

Montoya dogania Daniego Alvesa

Kataloński boczny obrońca ma szansę poprawić liczby Brazylijczyka niegrającego z powodu kontuzji.

 

Martin Montoya umacnia się w Barça dzięki swoim dobrym występom oraz kontuzji Daniego Alvesa, która dostarcza mu więcej okazji do gry. Boczny obrońca FC Barcelony ma kartę pierwszego zespołu w tym sezonie i nie marnuje swojej okazji.

 

Kolejna kontuzja Brazylijczyka jest doskonałą okazją dla Montoii, aby wyprzedzić go w ilości rozegranych minut w lidze.

 

Dani Alves rozegrał dziewięć meczów ligi hiszpańskiej w tym sezonie, w sumie 577 minut w ciągu, których nie zanotował żadnej asysty, co było jedną z jego specjalności. W śród tych dziewięciu spotkań tylko cztery rozegrał w całości, tak samo jak Montoya, który w sumie brał udział w siedmiu meczach.

 

To nie wszystko, Montoya zaliczył w tym sezonie asysty, konkretnie trzy. Jeśli weźmiemy pod uwagę najbardziej optymistyczną wersję Alves wróci do zdrowia w ciągu piętnastu dni. W tym czasie przegapi dwa ligowe mecze, u siebie z  Athletic Bilbao i na wyjeździe z Betisem.

 

Jeśli nic się nie przydarzy nieszczęśliwego Montoii i zagra w obu meczach wyprzedzi Daniego Alvesa w liczbie rozegranych minut i zrówna się z nim ilości meczy. Okazuje się, że obecnie prawa obrona FC Barcelony nie należy już tylko i wyłącznie do Daniego Alvesa, jak w poprzednich latach. Teraz ma on wielkego konkurenta.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/11/montoya-dogania-daniego-alvesa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.