18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.13godz.15min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Muniain: Messi zasługuje na Złotą Piłkę

Muniain: Messi zasługuje na Złotą Piłkę

Iker Muniain uważa, że Leo Messi ponownie zasługuje na Złotą Piłkę, nagrodę do której napastnik FC Barcelony został nominowany z kolegą Andrésem Iniestą i zawodnikiem Realu Madryt Cristiano Ronaldo.


„Tak”, odpowiedział młody piłkarz Athletic Bilbao, kiedy na konferencji prasowej został zapytany, o to czy Leo Messi zasługuje na kolejną Złotą Piłkę. Dla Muniaina jest jasne, że „Leo jest zawsze problemem dla wszystkich” zespołów, ponieważ „jest to najlepszy na świecie i nie da się go zatrzymać„.

 

Mimo to uznał, że „nie istnieje jednolity wzór” na pokonanie FC Barcelony. Był również przekonany, że Athletic Bilbao może rozegrać w sobotę przeciwko FC Barcelonie na Camp Nou swoje najlepsze spotkanie w sezonie. „Zaczynamy mieć dobre odczucia i jeśli będziemy utrzymywać je na Camp Nou, możemy dostać coś pozytywnego”, stwierdził.

 

W tej samej kwesti wypowiedział się także jego kolega, Ander Iturraspe. „Jest to niesamowity stadion i rywal na najwyższym poziomie. Jest to dobra okazja, aby zagrać najlepsze spotkanie”, powiedział. „Nie będziemy spieszyć się, aby znaleźć miejsce. Będziemy cierpliwi, spójni i starali się spokojnie znaleźć swoje okazje”, dodał.

 

Źródło: Sport.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/11/muniain-messi-zasluguje-na-zlota-pilke/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.