31.12.2022, g. 01:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Espanyol
Do meczu pozostało:
20dn.14godz.26min.
11.22 X6.60 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oficjalnie: Logo Qatar Airways na koszulkach od sezonu 2013/2014

Oficjalnie: Logo Qatar Airways na koszulkach od sezonu 2013/2014

Oficjalna strona internetowa FC Barcelony potwierdza to, o czym pisaliśmy dziś wcześniej: klub i Qatar Sports Investments ogłaszają, że osiągnięto porozmienie, w pełnej zgodzie z umową, na mocy którego, Qatar Airways pojawi się na klubowej koszulce od sezonu 2013/2014 jako nowy główny sponsor FC Barcelony.

Qatar Sports Investments, w porozumieniu z FC Barceloną, wyznaczył Qatar Foundation jako Oficjalnego Partnera ds. Rozwoju Ludzkiego FC Barcelony, co pozwoli na dalszą promocję inicjatyw opartych na wspólnych wartościach.

Sandro Rosell, prezydent FC Barcelony, opisuje Katar jako „ambitną markę ze światowymi aspiracjami, zawsze dążącą do osiągnięcia najwyższej doskonałości w swojej dziedzinie. To cele, z którymi w pełni identyfikuje się FC Barcelona”.

Umowa podpisana z QSI umożliwia wprowadzenie zmiany logo na koszulce od trzeciego roku jej trwania, co zostało przypomniane na Zgromadzeniu Delegatów we wrześniu 2011 roku – informowaliśmy dzisiaj także o tym. Przypominamy, że pojawienie się sponsorów na koszulkach zostało zaakceptowane na Zgromadzeniu już w 2003 roku.

Akbar Al Baker, szef Qatar Airways, powiedział: „Jesteśmy zadwoleni mogąc tworzyć ten sojusz z FC Barceloną, największym klubem piłkarskim na świecie. Qatar Airways był wybierany jako Najlepsze Linie Lotnicze dwukrotnie pod rząd (w 2011 i 2012 roku) i będzie współpracował z FC Barceloną z korzyścią zarówno dla fanów jak i pasażerów, oferując wymierne korzyści obu organizacjom”.

Rzecznik Qatar Foundation, dodał: „Kiedy rozpoczęliśmy tę fantastyczną podróż z FC Barceloną, naszym celem była bliższa współpraca z klubem, zespołem i kibicami, aby uświadamiać o Qatar Foundation na całym świecie. To był wielki sukces. W rzeczywistości pierwsze dwa lata współpracy przerosły nasze oczekiwania i będziemy chcieli pogłębić i umocnić związek z FC Barceloną i jej kibicami na całym świecie jako dumni partnerzy tego klubu”.

Qatar Sports Investments, Qatar Airways i Qatar Foundation są zjednoczeni w ich zobowiązaniu do odnoszenia sukcesu z FC Barceloną.

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.