04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.11godz.43min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thiago i Adriano wracają do treningów z drużyną

Thiago i Adriano wracają do treningów z drużyną

Pierwsza drużyna FC Barcelony w środę trenowała z zespołem rezerw. Piłkarze, którzy brali udział we wtorkowym spotkaniu ze Spartakiem Moskwa wykonywali ćwiczenia regeneracyjne.


Po powrocie z Moskwy dziś rano, pierwsza drużyna FC Barcelony w południe pojawiła się w Ciutat Esportiva, aby wziąć udział w sesji treningowej, na której pojawili się również Thiago oraz Adriano. Obaj zawodnicy dołączyli do treningów z drużyną. Przewiduje się, że wkrótce otrzymają zielone światło od sztabu medycznego.

 

Thiago leczy kontuzję naderwanego więzadła pobocznego w prawym kolanie, której nabawił się w spotkaniu z Sevillą na Sánchez Pizjuán w dniu 29 września. Natomiast Adriano urazu doznał 3 listopada przeciwko Celticowi Glasgow na Celtic Park. Brazylijczyk naderwał mięsień przywodziciela w prawym udzie.

 

Trening z rezerwami


Sesja treningowa odbyła się o godzinie 12:00 w Ciutat Esportiva i pojawiła się na niej także drużyna FC Barcelony B. Piłkarze, którzy brali udział w spotkaniu ze Spartakiem Moskwa, wykonywali ćwiczenia regeneracyjne. Reszta pracowała w normalnym tempie.

 

Dwa dni wolnego


Piłkarze FC Barcelony otrzymali od trenera Tito Vilanovy dwa dni wolnego. Kolejna sesja treningowa odbędzie się dopiero w sobotę. Będzie to ostatni trening przed niedzielnym wyjazdowym spotkaniem z Levante.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2012/11/thiago-i-adriano-wracaja-do-treningow-z-druzyna/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.