Trening z czterema piłkarzami

Trening z czterema piłkarzami

FC Barcelona zaplanowała na środę dobrowolny trening. Na sesji brakowało wielu zawodników, którzy udali się na zgrupowania swoich reprezentacji narodowych. Tito Vilanova pracował więc z czterema piłkarzami.


Na porannej sesji treningowej, która odbyła się w Ciutat Esportiva Joan Gamper, Tito Vilanova miał do dyspozycji czterech piłkarzy pierwszej drużyny: Xaviego, Pinto, Piqué oraz Puyola, którzy trenował z zespołem rezerw.

 

Brazylijski obrońca, Adriano Correia, który ma kontuzję mięśnia przywodziciela w prawej nodze, oraz kameruński pomocnik, Alex Song, który narzeka na ból pleców, wykonywali określone ćwiczenia regeneracyjne na murawie.

 

Tymczasem, pomocnik Thiago Alcántara nadal pracuje poza grupą, mimo że jest już w końcowej fazie odzyskiwania zdrowia po kontuzji więzadła pobocznego przyśrodkowego w prawym kolanie, której doznał w spotkaniu z Sevillą.

 

Kolejna sesja treningowa zaplanowana została na godzinę 18:00 w czwartek w Ciutat Esportiva Joan Gamper. Trener będzie mógł liczyć na większą grupę zawodników, z którą będzie przygotowywał się do spotkania z Saragossą.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB