Vilanova: Stworzyliśmy wiele szans, ale ich bramkarz był genialny

Vilanova: Stworzyliśmy wiele szans, ale ich bramkarz był genialny

FC Barcelona przegrała wczoraj nieoczekiwanie z Celtikiem Glasgow 2:1. Na pomeczowej konferencji prasowej Tito Vialnova analizował grę swojego zespołu i pogratulował szkockiej drużynie zwycięstwa.

 

Trener Dumy Katalonii był również pod ogromnym wrażeniem fanów Celticu, którzy przez cały mecz bardzo głośno wspierali swój zespół. Wczoraj FC Barcelona zmierzyła się z zespołem, który głównie skupił się na obronie. „Stworzyliśmy sobie wiele okazji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać, ich bramkarz był genialny”, powiedział Tito i dodał. „Zrobiliśmy to, co powinno się robić w takich meczach, wiedzieliśmy, że ich mocną stroną będą kontry i rzuty rożne, to jest taka Barça, którą fani chcą oglądać”, kontynuował.

 

Vilanova jest świadomy, że zespół miał okazje zagwarantować sobie awans z pierwszego miejsca już po wczorajszym meczu. Mimo niepowodzenia Tito stwierdził, że najważniejsze jest to, że jesteśmy zależni od siebie.”Jeżeli uda nam się wygrać ze Spartakiem zapewnimy sobie awans z pierwszego miejsca”.

 

Na koniec Tito pochwalił swój zespół, mimo tego, że przegrali. „Jestem zadowolony, bo wiem, że dali z siebie wszystko”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.com

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB