1dn.13godz.15min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Villa 300, a nawet 301

Napastnik FC Barcelony, David Villa, otrzymał dziś rano bardzo dobrą wiadomość – zielone światło od sztabu medycznego. Dzięki temu mógł zagrać dziś na Camp Nou i pomóc drużynie w zwycięstwie.

Guaje otrzymał nagrodę w drugiej połowie, kiedy arbiter podyktował rzut wolny. Villa mistrzowsko wykonał stały fragment gry i zdobył bramkę na 2-1. Kilka minut później skorzystał z podania od Cristiana Tello i na tablicy było już 3-1. Były to bramki 300 i 301 w jego profesjonalnej karierze piłkarskiej.

David Villa strzelał gole dla czterech drużyn: Sportingu Gijón, Saragossy, Valencii i teraz FC Barcelony. W sumie ma już ich na swoim koncie 301. 52 bramki zdobył dla reprezentacji Hiszpanii. Przypominamy, że El Guaje pojawił się na Camp Nou w 2010 roku.

Jest to trzeci sezon dla napastnika. Dwie bramki przeciwko Deportivo Alavés dają mu równe 40 goli dla FC Barcelony. Tyle samo zdobył dla Saragossy oraz Sportingu Gijón. W Valencii spędził wiele czasu, co przenosi się na statystyki strzeleckie – 128.

W obecnym sezonie David Villa strzelił pięć bramek w La Liga i trzy w Copa del Rey.

Źródło: MundoDeportivo.com

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2012/11/villa-300-a-nawet-301/