2dn.16godz.45min.

Wysoka wygrana Barcelony B

FC Barcelona B podejmowała dziś na Miniestadi drużynę Racingu Santander. Gospodarze wygrali 4:1, a bramki zdobywali Deulofeu (2), Lobato oraz Luis Alberto. W ten sposób Katalończycy przerwali serię trzech spotkań bez zwycięstwa.

Podopieczni Eusebio Sacristána pokazali dziś kawał dobrego futbolu, a przede wszystkim narzucili rywalom swój styl gry. W pierwszej połowie gospodarze zdobyli trzy gole i na drugą część gry mogli wyjść ze spokojem.

Dwa gole Deulofeu oraz Lobato ustawiły pojedynek po pierwszych 45 minutach. W 65. minucie Luis Alberto podwyższył na 4:0, a honorowe trafienie dla Racingu Santander zaliczył Koné. Jest to pierwsze zwycięstwo Barcelony B w listopadzie i tym samym została przerwana seria trzech spotkań bez zwycięstwa. Rezerwy Barcelony mają aktualnie 23 punkty.

Barça B: Masip, Planas, Lombán, Luis Alberto, Sergi Roberto, Rafinha, Patric, Lobato (Joan Román, minut 55), Gus Ledes, Grimaldo (Balliu, minut 45) i Deulofeu (Araujo, minut 80).

Racing: Sostres, Rochela, A. Dorca, Francis, Jairo, Andrija, Óscar Pérez (Gullón, minut 50), Bouazza (Gai Assulin, minut 39), Jorge Alonso, Goikoetxea i B. Docal.

Gole: 1-0, Deulofeu, min. 12 (rzut karny)

2-0, Lobato, min. 29

3-0, Deulofeu, min. 45

4-0, Luis Alberto, min. 65

4-1, Koné, min. 68.

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2012/11/wysoka-wygrana-barcelony-b/