Zubi: Początek sezonu praktycznie bez zarzutu

Zubi: Początek sezonu praktycznie bez zarzutu

Dyrektor sportowy FC Barcelony, Andoni Zubizarreta, zbagatelizował rekord Tito Vilanovy w najlepszym debiucie w historii klubu i podkreślił, że zespół pracował „praktycznie bez zarzutu” w tych pierwszych miesiącach rozgrywek.


„Celem naszym nie jest fakt, aby mieć najlepszy start w historii klubu. Chcemy w maju być na tym miejscu, na jakim jesteśmy i wygrać tytuł”, powiedział Andoni Zubizarreta po zakończeniu spotkania z Celtą Vigo.

 

Na temat spotkania, dyrektor sportowy przeanalizował grę trzema obrońcami: „Ta opcja jest dodatkiem. To jest strategia, którą stworzyliśmy tutaj w domu. Trener jest tym, który decyduje o takich rzeczach” i dodał: „Ten zespół ma zdolności, aby zagrać wiele różnych stylów futbolu, a nawet w jednym meczu”.

 

Na temat Villi, który zdobył jedną z bramek dla Barçy, Zubi powiedział, że „on nigdy nie zrezygnował i nadal pokazuje nam do czego jest zdolny”. Również pogratulował Leo Messiemu ojcostwa i stwierdził: „wszystko to, co jest dobre dla człowieka jest i dobre dla piłkarza”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

+ (new Date()).getTime() + „”” + „>„);


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB