29.09.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Sevilla
Do meczu pozostało:
2dn.16godz.6min.
11.36 X4.75 28.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Busquets: Nie możemy stracić głowy

Busquets: Nie możemy stracić głowy

Sergio Busquets powiedział po wygranym meczu z Atlético Madryt (4-1), że La Liga nie jest jeszcze zakończona, a obie drużyny ze stolicy Hiszpanii „nadal są w walce” i jest „połowa rozgrywek” przed wszystkimi.


„Tak, to jest dobry zapas (13 punktów nad Realem Madryt i 9 nad Atlético Madryt), ale nadal jest daleko do zakończenia ligi. Mamy bardzo dobry rok”, stwierdził Busquets w rozmowie z Canal Plus i dodał: „nie możemy stracić głowy, bo stracimy ligę”.

 

FC Barcelona w niedzielę, jako pierwsza straciła gola (Falcao), ale Adriano szybko doprowadził do wyrównania. „Byliśmy dobrzy, dobrzy w obronie. Nasza gra w środku pola jest chyba jednym z naszych atutów. Bramka Adriano przywróciła nas do gry”, powiedział.

 

Busquets zdobył bramkę na 2-1, a na jej temat stwierdził: „Widziałem, że nadchodzi obrońca Atleti i bramkarz. Wiedziełem, że muszę strzelać. Udało mi się i zdobyłem bramkę”. Na końcu napastnik odniósł się do gola reprezentanta Arabii Saudyjskiej, który był z dedykacją dla niego: „Gdybym wiedział, że strzelę bramkę, zadedykowałbym mu ją”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/12/busquets-nie-mozemy-stracic-glowy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.