Busquets: Walczymy o trzy punkty dla Tito

Busquets: Walczymy o trzy punkty dla Tito

Pomocnik FC Barcelony, Sergio Busquets, wziął dziś udział w przedmeczowej konferencji prasowej przed spotkaniem z Realem Valladolid. Zawodnik ma nadzieję na zdobycie trzech punktów i zadedykowanie zwycięstwa Tito Vilanovie.


„To będą trzy, bardzo ważne punkty. Dla nas w szczególności, bo w ostatnich dniach nie było łatwo. Chcemy wygrać przede wszystkim dla Tito, który z pewnością będzie oglądał spotkanie”, powiedział Busquets.

 

Piłkarz mówił także, że drużyna źle przyjęła wiadomość o ponownych problemach Vilanovy, który musiał znów poddać się operacji. Informacja została przekazana w ten sam dzień, gdy do treningu z pełnym obciążeniem powrócił Éric Abidal, który wraca do sportu wyczynowego po przeszczepie wątroby.

 

„Musimy w tym meczu zagrać i damy z siebie 100%. Czerpaliśmy wiele siły po rozmowach z nim i chcemy wygrać dla niego. To była dla nas zła wiadomość, ale wcześniej już przez to przechodziliśmy. W ostateczności to oni (Tito i Éric) sprawiają, że jesteśmy uśmiechnięci i dają nam siłę”, dodał Sergio.

 

„Mamy nadzieję, że uda nam się przywieźć trzy punkty z powrotem do Barcelony, bo jesteśmy pewni, że to również pomoże Tito. Przekazał nam trochę optymistycznych wiadomości i teraz na pewno będzie nam się grało lepiej”, zakończył. Busquets dał również do zrozumienia, że brak Vilanovy na ławce to duża strata, ale Jordi Roura, który jest asystentem Tito, otrzyma od piłkarzy pełne wsparcie i pomoc.

 

Źródło: Marca.com / FCBarcelona.cat

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB