Ibrahimović: Głosowałem na Iniestę w Złotej Piłce

Ibrahimović: Głosowałem na Iniestę w Złotej Piłce

Zlatan Ibrahimović udzielił wywiadu dla BelINSPORT, gdzie poruszył kilka tematów związanych z FC Barceloną. Ponownie mówił o Leo Messim, ale także i o Andrésie Inieście, na którego głosował w Złotej Piłce.


W kwestii Złotej Piłki, Ibrahimović powiedział: „Dla mnie Złota Piłka jest jak mówisz… Co trzeba zrobić, żeby wygrać Złotą Piłkę? Wygrać Ligę Mistrzów? Żaden z piłkarzy Chelsea nie znajduje się w TOP3. Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie, gra jak w Playstation. Każdy, kto twierdzi inaczej, nie wie nic o futbolu”.

 

„W tym czasie, Iniesta zdobył Mistrzostwo Europy. Cristiano zdobył Mistrzostwo Hiszpanii. To mówi, że musisz wygrać Ligę Mistrzów, ale żaden z kandydatów jej nie wygrał. Nie wiem jak prowadzić swoje obliczenia. Ja zagłosowałem na Iniestę, bo wygrał trofeum”, kontynuował.

 

Mimo, że nie poszło mu dobrze z FC Barceloną, Szwed ma jasne idee i jednoznacznie wyjaśnia, że „jest to najlepszy zespół na świecie”. Na końcu podjął temat swojego przyjazdu do francuskiego PSG oraz słynnej prezentacji pod Wieżą Eiffla.

 

Prezentacja w Paryżu była fantastycznym i niezapomnianym dniem. Zawsze będę ją pamiętać. Jestem dumny i szczęśliwy, że prezentacja odbyła się u stóp Wieży Eiffla. Wiedziałem, że ten transfer będzie ważny, ale nie spodziewałem się czegoś tak intensywnego. Nie było nawet większej reakcji mojego przyjazdu w Barcelonie. Uwaga mediów, co do tego transferu, była większa niż, kiedy trafiałem do Barcelony”, zakończył.

 

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB