Isaac Cuenca dogadany z Valencią?

Isaac Cuenca dogadany z Valencią?

Valencia skontaktowała się już z FC Barceloną oraz Isaakiem Cuencą, aby omówić kwestię wypożyczenia piłkarza do końca sezonu. Miałby być on tymczasową opcją zastąpienia kontuzjowanego Feghouliego.


Isaac Cuenca jeszcze nie zagrał dla FC Barcelony w obecnym sezonie, nie uczynił tego od 31 maja, kiedy to przeszedł operację łękotki, która trzyma go poza grą aż do teraz. Jednak wydaje się, że gehenna dobiega końca i wkrótce skrzydłowy wróci na boisko.

 

Jak informuje gazeta As, Cuenca jest bardzo chętny, aby udać się na wypożyczenie do Valencii. Na pewno otrzymałby tam więcej minut gry niż w FC Barcelonie, gdzie na jego pozycji grają Alexis, Pedro, Villa i Tello. Nietoperze chcą skorzystać z jego usług do końca sezonu, ale zachowując sobie opcję pierwokupu.

 

Co ciekawe, doktor Cugat, który prowadził proces regeneracji Cuenki, zajmuje się również urazami piłkarzy Valencii – Canalesa i Mathieu. Nietoperze już skontaktowali się z Barçą i Josepem Marią Orobitgem. Isaac chce grać w piłkę nożną, ale ilość minut w katalońskiej drużynie może być zbyt mała.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB