Karanka odpowiada na słowa Casillasa

Karanka odpowiada na słowa Casillasa

Drugi trener Realu Madryt, Aitor Karanka, nie zgadza się z wypowiedzią Ikera Casillasa, który stwierdził, że „FC Barcelona może mieć i 25 punktów przewagi w La Liga, jeżeli my wygramy Ligę Mistrzów„.


Aitor Karanka stwierdził, że dla Realu Madryt Liga Mistrzów nie jest priorytetem, ponieważ w La Liga strata do FC Barcelony jest już za duża (11 punktów). Drugi trener powiedział, że „o każdy tytuł będziemy walczyć do końca” i „nigdy” nie odpuścimy w jakichkolwiek rozgrywkach.

 

Asystent Mourinho, który po raz kolejny pojawił się na konferencji prasowej zamiast Portugalczyka, nie zgodził się także ze słowami Ikera Casillasa dla La Sexta. Kapitan Realu Madryt stwierdził, że „FC Barcelona może mieć i 25 punktów przewagi w La Liga, jeżeli my wygramy Ligę Mistrzów.

 

„Sztab szkoleniowy nie jest zadowolony z tak dużej odległości punktowej i myślimy teraz o tym, aby ją zmniejszyć. Będziemy walczyć o każdy tytuł do końca. Dopóki matematycznie będzie to możliwe, będziemy próbować wszystkiego”, stwierdził Karanka.

 

Zapytany o strzeleckie poczynania Leo Messiego, Karanka rozpoczął nawiązywać do Cristiano Ronaldo: „Rozmawiamy o piłkarzach z innego świata, którzy karmią się nawzajem. Najpierw jeden z nich strzela bramki i bije rekordy, a rok później robi to inny. Są to dwaj piłkarze, którzy korzystają ze swoich drużyn, a my mamy ich i cieszymy się”.

 

Źródło: Sport.es / RealMadrid.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB