Konferencja prasowa: Jorge Jesus

Konferencja prasowa: Jorge Jesus

Trener Benfiki Lizbona, Jorge Jesus, powiedział we wtorek na konferencji prasowej, że ma pełne zaufanie do wszystkich dostępnych graczy, ale nie zapomniał też o tych, którzy nie mogą wystąpić w środowym meczu. 


„W normalnych warunkach, Pablo Aimar, Carlos Martins, Enzo Perez i Salvio występują”, rozpoczął od wyjaśnień, nie zapominajac dodać: „Matic będzie mieć partnera obok siebie, być może będzie to André Gomes albo André Almeida”.

Pomimo tych czterech nieobecności sternik drużyny z Estádio da Luz nie zamierza się bronić: „Nie jesteśmy w pełni sił, ale wierzymy we wszystkich graczy. Wszyscy są tak samo ważni, najważniejsi zawodnicy są tutaj i to oni rozpoczną mecz z Barceloną. Mamy ogromną wiarę w siebie”.

Barça przez wielu uważana jest za zespół najlepszy na świecie, ale Jorge Jesus wierzy w trzy punkty: „Zagramy z jednym z dwóch najlepszych zespołów na świecie, drugi jest Real Madryt, i wierzymy, że przy odrobinie szczęścia, bo to jest również konieczne, możemy zaskoczyć Barcelonę w kilku momentach gry”, dodał.

Dalszy udział Benfiki w Lidze Mistrzów zależy tylko od niej, aby awansować do kolejnej rundy, konieczny wyniki dla Portugalczyków zależny jest jednak od wyniku na Celtic Park. Jorge Jesus ujawnił, że nie powie swoim graczom co dzieje się w drugim spotkaniu. „W futbolu wszystko się zmienia w jednej chwili. Nie można podać jakiejś informacji, na przykład, że Spartak wygrywa, bo motem wszystko może się zmienić w trakcie gry, a w kategoriach emocjonalnych, jest jeszcze gorzej. Nie mówiąc wyniku graczom pozwalamy im skupić się na naszym spotkaniu. Wtedy, jeśli mamy dobry rezultat na koniec z drugiego spotkania, tym jest lepiej dla nas”, powiedział.

Źródło: SLBenfica.pt

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB