14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.55min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marc Bartra prosi Króli o minuty gry i tytuły

Marc Bartra prosi Króli o minuty gry i tytuły

Marc Bartra uczestniczył w otwarciu nowego boiska w swojej miejscowości, Sant Jaume dels Domenys.

 

Marc Bartra zainaugurował nowe boisko ze sztuczną murawą w swojej rodzinnej miejscowości Sant Jaume dels Domenys (prowincja Tarragona) razem z Eleną Palau, zawodniczką Reus Deportiu i Eugenim Valderrama, graczem Nàstic.

 

Bartra, który otworzył obiekt, wyznał, że w swoim „liście do Trzech Króli” (odpowiednik listu do Świętego Mikołaja – przyp. red.) poprosił o sportowe sukcesy. „Mamy wiele tytułów przed sobą i mam nadzieję zdobyć je wszystkie”, powiedział.

 

Na płaszczyźnie osobistej Bartra wyznał, że chce „dostawać jak najwięcej szans i wykorzystywać je. Myślę, że jest to ważne, żeby wykorzystywać wszystko co przyjdzie i spróbować wygrać wszystko”.

 

Bartra powiedział także kilka słów o rozwoju sytuacji Tito Vilanovy: „Z tego co wiem wydaje się, że odzyskuje szybko siły”. Obrońca uważa, że „to jest ważne, ponieważ stanowi on kluczową część zespołu i będziemy bardziej pewni siebie, kiedy wróci. Ponadto ważne jest to, że ma się dobrze i będzie mógł wrócić do pracy z nami za kilka tygodni czy kilkanaście dni”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/12/marc-bartra-prosi-kroli-o-minuty-gry-i-tytuly/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.