Messi: Ten rekord jest miły, ale ważniejsze jest zwycięstwo

Messi: Ten rekord jest miły, ale ważniejsze jest zwycięstwo

Po zapewnieniu Barçy zwycięstwa w meczu na Benito Villamarín i pobiciu rekordu Gerda Müllera, Messi chwalił Betis i trudność jaką sprawili mu dziś zawodnicy Pepe Mela. Wspomniał także paroma słowami na temat Złotej Piłki.

W wypowiedzi dla Canal + Messi przyznał, że „zawsze jest tutaj trudno wygrać. Betis dobrze radzi sobie w lidze i gra dobrze, a to zwycięstwo jest bardzo istotne”.

Co do pobitego przez siebie rekordu wyznał, że „to zawsze coś miłego ze względu na to jakie ma znaczenie, ale najważniejsze jest zwycięstwo i to, że zachowaliśmy dystans do pozostałych zespołów. To się liczy”. Powiedział także, że w tym roku „moim celem jest osiąganie tytułów na poziomie drużynowym i zdobycie ligi, Copa i Ligi Mistrzów. To moje pragnienie”.

Zapytany o to jaki będzie jego następny cel, w najbliższej przyszłości, Leo odpowiedział: „osiągnięcie dobrego wyniku w Kordobie i zdobywanie kolejnych bramek w tym sezonie”.

Leo Messi został także zapytany o Złotą Piłkę oraz o jego podejście do tego tematu jeśli zdobędzie ją Iniesta: „Jeśli przyznają ją Andrésowi, będzie to jak najbardziej zasłużona nagroda dla niego za to co osiąga i pokazuje w każdym meczu. Złota Piłka to wyróżnienie dla całego zespołu”.

Na koniec Argentyńczyka zapytano o Falcao, o którym powiedział, że „zdobywa wiele bramek, a strzelenie pięciu goli w jednym meczu nie jest łatwym zadaniem”.

Źródło: Sport.es/Mundo Deportivo


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB