Ojciec Bojana: To będzie wyjątkowy mecz dla mojego syna

Ojciec Bojana: To będzie wyjątkowy mecz dla mojego syna

Bojan Krkić, ojciec byłego zawodnika FC Barcelony, a obecnie AC Milan, wypowiedział się na temat losowania par 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wyraził także swoje wsparcie dla trenera Tito Vilanovy.


Ojciec byłego piłkarza Barçy, który ma tak samo na imię jak syn, podkreślił, że „To jest bardzo ciekawe, co się stało, to jest interesujące miejsce przeznaczenia. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Bojan zagra na Camp Nou z drużyną z Mediolanu. To będzie wyjątkowy mecz dla Bojana i bardzo atrakcyjny dwumecz”.

 

Ujawnił również, że „korzystniejszym dla Bojana byłoby spotkać się z Barçale bądź finale, ale los chciał aby ten pojedynek odbył się już teraz i będzie to czymś atrakcyjnym wrócić do domu”.

 

W rozmowie z La Xarxa, protoplasta katalońskiego napastnika wyjaśnia, że „Milan jak to Milan, jest to wielki klub, który jest w fazie przejściowej, ponieważ drużynę opuściło kilku piłkarzy. Teraz już jest wielkim zespołem, który ma wiekich piłkarzy i mogę oni wygrać każdy dwumecz na swoją korzyść”.

 

Na temat swojego syna stwierdził, że „Bojan jest w fazie adaptacji. Jest bardzo szczęśliwy z tego, ak się sprawy mają i kiedy gra. Kub jest z niego zadowolony”. Na koniec Krkić miał słowa otuchy dla Tito Vilanovy: „Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Okazał się on być silny i życzę mu z całego serca, żeby wszystko potoczyło sie dobrze i wrócił na ławkę Barcelony”.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB