29.09.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Sevilla
Do meczu pozostało:
2dn.15godz.55min.
11.36 X4.75 28.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pierwszy trening przed Córdobą

Pierwszy trening przed Córdobą

FC Barcelona rozpoczęła w poniedziałek przygotowania do środowego spotkania w 1/8 finału Copa del Rey przeciwko Córdobie. Na treningu można było zauważyć wielu piłkarzy z zespołu rezerw. Isaac Cuenca oraz Carles Puyol trenowali na siłowni.


Nie ma czasu na odpoczynek. Już na horyzoncie pojawia się pierwsze spotkanie w 1/8 finału Copa del Rey przeciwko Córdobie. W poniedziałek piłkarze w Ciutat Esportiva Joan Gamper rozpoczęli przygotowania do tego meczu.

 

Na sesji treningowej obecni byli wszyscy dostępni piłkarze z pierwszej drużyny oraz liczna grupa zawodników z FC Barcelony B: Sergi Gómez, Jordi Quintillà, Joan Àngel Román, Javier Espinosa, Ivan Balliu, Sergio Araujo, Edgar Ié, Oier Olazábal i Cristian Tello
.

Zawodnicy, którzy grali w niedzielę, wykonywali ćwiczenia regeneracyjne. Natomiast Isaac Cuenca oraz Carles Puyol trenowali na silowni. Kapitan został zmieniony w przerwie spotkania z Betisem Sewilla tylko ze względu na ostrożność.

 

Potwierdzona diagnoza Ceska


Jednym z tych, którzy nie mogli trenować dziś z drużyną, był Cesc Fàbregas. Badania przeprowadzone w poniedziałek potwierdziły, że pomocnik naderwał mięsień dwugłowy uda lewej nogi. Przybliżony czas powrotu do zdrowia szacowany jest na około cztery tygodnie.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2012/12/pierwszy-trening-przed-cordoba/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.