29.05.2022, g. 23:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.17godz.34min.
13.95 X0.00 21.25 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Premier League po Villę

Premier League po Villę

Sytuacja Davida Villi w FC Barcelonie nie jest za ciekawa, co zauważyły już największe kluby angielskiej Premier League. Oczy niektórych z nich są zwrócone w stronę Guaje i nie wykluczone jest, że pojawią się kolejne oferty.


David Villa jest łakomym kąskiem na rynku transferowym podczas zimowego okienka. Wśród chętnych do jego pozyskania jest wiele klubów z angielskiej Premier League. Giganci z wysp zamierzają powalczyć o asturyjskiego napastnika.

 

Jak zauważa Daily Mirror, zarówno Chelsea Londyn, Arsenal Londyn oraz Liverpool rozważają możliwość złożenia oferty, aby Villa jeszcze tej zimy opuścił Camp Nou. The Blues mogą ostatecznie zapewnić około 14 milionów euro, aby w ataku mieć duet Torres – Villa.

 

Rafa Benítez potrzebuje „9” w ataku, aby stworzyć idealny duet snajperów, który pomógłby odbudować się drużynie. W drugiej linii frontu ustawiają się Kanonierzy i The Reds. Oba te kluby wiedzą, że FC Barcelona nie zamierza sprzedawać swojego zawodnika.

 

Z tego też powodu te kluby nie spieszą się ze złożeniem oferty, bo wierzą, że ich chęć poszukiwania odpowiedniego transferu wzrośnie. Gdzie trafi David Villa latem, czy też może pozostanie nadal na Camp Nou, dowiemy się pewnie niebawem.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.