01.06.2024, g. 01:30
MLS
New York City FC vs San Jose Earthquakes
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.1min.
11.62 X4.20 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

PSG zainteresowane Adriano

PSG zainteresowane Adriano

Wielki moment, w którym znajduje się obecnie obrońca Barcelony nie uszedł uwadze PSG, które w ostatnim czasie sprawdzało dostępność reprezentanta Brazylii.

 

Adri ma z Barçą kontrakt do 2014 roku, z opcją wydłużenia na kolejny sezon i jak poinformował Paryżan klub, poprzez jego agenta Paulo Affonso, jego priorytetem jest noszenie koszulki Barçy i odnowienie kontraktu.

 

Adriano wyraził wdzięczność za zainteresowanie, także za to wyrażone ostatniego lata, przed eksplozją piłkarską Bayernu i poszczególnych drużyn włoskich, podkreślając przy tym jednak, że chce kontynuować pisanie swojej historii w Barcelonie.

 

To co przyciągnęło uwagę francuskich potentatów, to nie tylko jego wszechstronność, ale też zdolność do wbijania się w szczeliny „celów”, która w większości przypadków okazywała się decydująca.

 

Niedzielny mecz przeciwko Atlético potwiedził tylko status najlepszego strzelca wśród obrońców w lidze dla Adriano, który swoim Adrianazo dołożył piąte trafienie do ligowej puli. Ma on obecnie tyle samo bramek co Cesc i Villa. Wszyscy trzej tym samym, zajmują teraz drugie miejsce w klasyfikacji strzelców ligowych Barcelony, za teraźniejszym faworytem do nagrody Pichichi, Leo Messim (25).

 

Należy wspomnieć, że wynik 6 bramek w tym sezonie z klubem, pozwala Adriano wyrównać jego rekord strzelecki osiągnięty wcześniej w Sevilli.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/12/psg-zainteresowane-adriano/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.