Puyol, Cesc i Keita nie odpoczywają

Puyol, Cesc i Keita nie odpoczywają

Dwóch piłkarzy FC Barcelony, Carles Puyol oraz Cesc Fàbregas, nie odpoczywają przed świętami i w niedzielę udali się na trening w góry. Towarzyszyli im fizjoterapeuta Juanjo Brau oraz były kolega z drużyny Seydou Keita.


Piłkarze FC Barcelony po zwycięstwie nad Realem Valladolid od niedzieli otrzymali wolne w ramach przerwy świątecznej. Mimo to Carles Puyol oraz Cesc Fábregas wykorzystali słoneczny poranek, aby potrenować na szlaku Aigües.

 

Kapitan sam pochwalił się tym wydarzeniem na swoim koncie na Facebooku, gdzie zamieścił zdjęcie w towarzystwie Ceska, Keity oraz Braua. Przypominamy, że były piłkarz FC Barcelony trenuje z kolegami w przygotowaniu do Pucharu Narodów Afryki, który odbędzie się na początku roku 2013.

 

Juanjo Brau, fizjoterapeuta drużyny, towarzyszył całej trójce w wyprawie, po której zrobiło się wesoło na Twitterze. Po treningu Cesc napisał: „Udany trening w górach. Klasyfikacja: 1) Cesc 2) Brau 3) Keita 4) Puyol. Długo na odpowiedź kapitana czekać nie trzeba było: „Mamy już fałszywego faceta dnia: Cesc. Nie rozumiem jak można nie dotrzymać kroku 34-latkowi. Równie fałszywy jak Piqué”.

 

Pomocnik również nie był dłużny i szybko odpisał swojemu starszemu koledze: „Przeleciałem koło Ciebie jak samolot. Miałem numerek 4 i byłem tym, który był 20 metrów przed Tobą przez cały czas…”.

 

Źródło: Sport.es / Twitter.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB