18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.11godz.53min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rosell: Tito jest bardzo mocny

Rosell: Tito jest bardzo mocny

Prezydent klubu Sandro Rosell, który pojawił się dzisiaj wieczorem na konferencji prasowej wyraził swoje bezwarunkowe poparcie dla rodziny Tito Vilanovy, który jutro przejdzie operację.

 

„W tej chwili najważniejszy jest Tito i jego zdrowie, wszystko pozostałe schodzi na drugi plan”, stwierdził Rosell. Co ciekawe w sali, w której odbyła się konferencja pojawili się również Puyol, Xavi, Iniesta i Valdés. Sandro Rosell razem z Andonim Zubizarretą pojawił się dzisiaj wieczorem na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej. Zarówno prezydent jak i dyrektor sportowy wyrazili swoje bezwarunkowe poparcie dla Tito Vilanovy i jego rodziny.

 

„Najważniejsze jest, żeby powrócił do zdrowia i miał pełny spokój potrzebny do stawienia czoła temu procesowi. Tito jest silny, bardzo silny i mamy nadzieję, że szybko znów będzie z nami”, powiedział na konferencji prasowej, która odbyła się w kompleksie sportowym Sandro Rosell. Dodajmy, że obecni byli również piłkarze: Carles Puyol, Xavi Hernández, Andrés Iniesta i Víctor Valdés, wiceprezes Josep Maria Bartomeu, a także Jordi Moix i Manel Arroyo.

 

„Spodobało mi się to, co zobaczyłem na jego twarzy. Widziałem siłę, ma ogromną siłę psychiczną, martwił się jedynie o swoją żonę, dzieci i rodziców”, kontynuował. Prezydent podziękował również w imieniu swoim i Tito Vilanovy za wszystkie wyrazy wsparcia, jakie napłynęły do klubu. We wtorek dowiedzieliśmy się o tym i nie znaliśmy dokładnej diagnozy do środy do południa. Chcieliśmy zaczekać, aż Tito wyjaśni to wszystko zespołowi”, stwierdził prezydent klubu.

 

W sprawie anulowania dzisiejszego spotkania z dziennikarzami, które było zaplanowane na dzisiejsze południe, Rosell wyjaśnił, że oprócz chęci zaczekania do przekazania informacji zespołowi (trening miał się odbyć o godzinie 18:00), jego stawienie się przed prasą zbiegło się w czasie ze spotkaniem Tito Vilanovy z lekarzami.

 

W tej całej sytuacji Rosell na koniec dodał: „Mamy całkowite zaufanie do siebie, jesteśmy bardzo silnym i zgranym klubem, jesteśmy w stanie pokonać wszelkie przeciwności”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/12/rosell-tito-jest-bardzo-mocny/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.