Rosell życzy dużo zdrowia pracownikom w 2013 roku

Rosell życzy dużo zdrowia pracownikom w 2013 roku

Prezydent Barçy powiedział, że „Barça to najlepsze miejsce na świecie” i podziękował za „ciężką pracę” oraz za wszystkie zdobyte trofea.

 

Tradycyjnie przed rozpoczęciem przerwy świątecznej, Sandro Rosell wygłosił przemówienie w „sali rzymskiej” na Camp Nou. W tym miejscu, prezydent chciał złożyć życzenia przed świątecznym obiadem. „FC Barcelona jest najlepszym miejscem na świecie”, powiedział Rosell, który podkreślił priorytety na 2013 rok. „Chcę trzech rzeczy w 2013 roku: zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia”, powiedział. Przypomniał pracownikom, że „będąc częścią tego zespołu, jesteśmy więcej niż klubem, jesteśmy rodziną. Chcę podziękować za waszą pracę”, zakończył.”

 

Prezydent podczas spotkania, w którym uczestniczyło wielu członków zarządu, a także  dyrektor generalny, Antoni Rossich przyznał kilka odznaczeń dla pracowników, którzy ukończyli 25 lat pracy dla klubu oraz dla pracowników, którzy odchodzą. Carmelo Aranda, Joaquim Muñoz i Juan Gomez za 25 lat pracy dla Barçy, natomiast Teresa Causi, Josep Maria i Vicenter Verges Egido przeszli na emeryturę w roku 2012.

 

Reprezentacja hokeja na lodzie

Na spotkaniu obecni byli jedynie reprezentanci sekcji hokeja. Fakt, że piłkarze ręczni są w Vigo z powodu rozgrywek Asobal Cup, a drużyna futsalowa podróżuje na Majorkę, uniemożliwiło to więc udział wszystkich czterech sekcji. Jednak jeśli chodzi o sekcję koszykówki, to mieli trening w Palau Blaugrana, ale także nie pojawili się na spotkaniu.

 

W sali rzymskiej udało się sfotografować wszystkie zdobyte trofea zdobyte w sezonie 2011/12 przez pierwszą drużynę piłki nożnej i pozostałe profesjonalne sekcje klubu.

 

 

Źródło: FCBarcelona.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB