Świąteczne spotkanie Barçy B

Świąteczne spotkanie Barçy B

Zawodnicy, sztab trenerski i dyrektorzy Barçy B spotkali się aby świętować i zjeść tradycyjną wigilię świąteczną przed przyszłotygodniową przerwą.


Zawodnicy Barçy B zasiedli do świątecznego stołu dzisiejszego wieczoru w Royal Tennis Club w Barcelonie. Zawodnicy, sztab trenerski, dyrektorzy Jordi Mestre i Silivio Elias, dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta i dyrektorzy komisji sportu Barçy B spotkali się razem, aby świętować koniec roku, jeszcze przed rozpoczynającą się w przyszłym tygodniu przerwą.

Jordi Mestre powiedział: „Mam nadzieję, że wszyscy będziemy mogli się cieszyć z obecnej sytuacji klubu”. Zachęcał także piłkarzy do „skorzystania z tej chwili, którą doświadczają (z drużyną)”.

2012 był dobrym rokiem dla Barçy B


Uroczysty obiad miał miejsce dzień przed spotkaniem z Gironą, która zajmuje drugie miejsce w Liga Adelante. Barça B nie jest jednak wystraszona Girony, Blaugrana zajmuje szóste miejsce w tabeli i znajduję się na miejscu dającym możliwość wywalczenia awansu do Primera Division.

Trener, Eusebio Scristán jest zadowolony z postępów drużyny i dziękuje zarządowi za ich wsparcie. „Jesteśmy rodziną. Nowi zawodnicy zaadaptowali się dobrze. Teraz musimy się skupić na ciężkiej pracy”, powiedział.

Źródło: FCBarcelona.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB