Tello z nowym kontraktem, Adriano następny

Tello z nowym kontraktem, Adriano następny

Wiele wskazuje na to, że FC Barcelona doszła do porozumienia z Cristianem Tello i młody napastnik już wkrótce złoży podpis pod nową umową. Przypomnijmy, że obecny kontrakt młodego napastnika kończy się 30 czerwca. Tello odnowi umowę do 2016 roku a klauzula będzie wynosić 10 milionów euro.  

Sprawa Tello ostatnimi czasy była bardzo istotna dla zarządu klubu. Negocjacje trwały od sierpnia, ale wiele wskazuje na to, że obie strony doszły do porozumienia i Cristian będzie piłkarzem Dumy Katalonii przynajmniej do 2016 roku. Umowa zostanie najprawdopodobniej podpisana w przyszłym tygodniu.  

Następnym piłkarzem, który znajduję się na liście zarządu jest Adriano. Który obecnie jest w świetnej formie. Obecna umowa obrońcy FC Barcelony obowiązuje do 2014 roku, klub jest bardzo zadowolony z poziomu jaki prezentuje zawodnik, dlatego najprawdopodobniej Brazylijczyk przydłuży swój kontrakt.  

„Chciałbym grać dla Barcelony przez wiele lat. Myślę, że pokazuje tutaj swój najlepszy futbol. Jesteśmy już po pierwszych rozmowach z klubem, nie jest to prosta sprawa, ale chcę nadal grać w Barcelonie i wykonywać swoją pracę w taki sam sposób”, powiedział piłkarz.  

Kolejnym zawodnikiem na którego warto zwrócić uwagę jest Jonathan Dos Santos. Meksykański zawodnik zostanie najprawdopodobniej wypożyczony. Dyrektor sportowy, Andodni Zubizarreta, ma również inne ważne sprawy na głowie. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

 

Źródło: Marca.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB