24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
21dn.17godz.26min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Weterani Barçy solidaryzują się z Tito

Weterani Barçy solidaryzują się z Tito

Weterani FC Barcelony, jak co roku, spotkali się na Mini Estadi, gdzie rozegrali tradycyjne spotkanie bożonarodzeniowe. Na obiekcie pojawiło się około pięćdziesiąt byłych zawodników katalońskiego klubu.


Podczas obecnej edycji zgromadzenia, gdzie spotkało się około pięćdziesięciu byłych piłkarzy FC Barcelony, wielu zawodników okazało wsparcie dla Tito Vilanovy. Josep Fuster życzył mu „szybkiego powrotu do zdrowia. Dużo siły dla całej rodziny w tych ciężkich chwilach”.

 

Tymczasem, Miquel Sangenis powiedział, że „Jest ci źle, kiedy dowiadujesz się, że coś takiego spotyka twojego przyjaciela, członka rodziny. Tito w chwili obecnej jest osobą bardzo bardzo mi drogą”. Sandro Kocsis natomiast podkreślił, że „jest silny, wróci do zdrowia i pójdzie do przodu”.

 

Pięćdziesiąt piłkarzy, których pojawiło się na Mini Estadi, zostało podzielonych na trzy drużyny i grali każdy z każdym. Wyniki, jak zawsze, były najmniej ważne. Najważniejsze było spotkanie z dawnymi przyjaciółmi, którzy od ostatniego czasu stracili bądź dołożyli kilka kilogramów, osiwieli albo całkowicie nie mają już włosów. Jest to idealna chwila na wspomnienia.

 

Źródło: Esport3.cat / Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.