Xavi: Zwycięstwo dedykujemy Tito

Xavi: Zwycięstwo dedykujemy Tito

Kataloński pomocnik FC Barcelony, Xavi, stwierdził po meczu z Valladolid, że zwycięstwo „konsoliduje pozycję Barçy na czele tabeli” przed przerwą świąteczną.


Tito Vilanova, który został zwolniony ze szpitala zanim nastąpiła godzina meczu z Valladolid, był myślami na José Zorilla. Przed spotkaniem zawodnicy pojawili się w koszulkach z napisem „Ánimo Tito„, a gra oraz zwycięstwo było dedykowane trenerowi.

 

Chcemy zadedykować wygraną dla Tito. On nie przeżywa najlepszych momentów, ale teraz jest w domu, a to jest świetna wiadomość. Operacja poszła dobrze i ciężko pracowaliśmy, aby móc poświęcić to zwycięstwo dla niego”, stwierdził Xavi po meczu.

Kontynuacja

Zespół chciał wygrać dla Tito, ale chciał również zamknąć rok z kolejnym zwycięstwem i trzema punktami na koncie. Xavi stwierdził, że wynik „konsoliduje nasze miejsce w górnej części tabeli”. Pomocnik dodał: „Jesteśmy na brutalnej linii i chcemy kontynuować tę ścieżkę. Jesteśmy silni fizycznie i kiedy wrócimy z przerwy chcemy nadal być w takiej formie”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB