Zespoły Madrytu i Katalonii mogą zagrać w maju

Zespoły Madrytu i Katalonii mogą zagrać w maju

Drużyny Madrytu i Katalonii będą mogły zagrać ze sobą 15 maja podczas święta patrona Madrytu (San Isidro). Na tym wydarzeniu byłby obecny prezydent oraz kapitan drużyny ze stolicy – Raúl González.


Spotkanie miałoby się odbyć na stadionie Vicente Calderón, a okazją ku temu jest niewątliwie setna rocznica powstania Madryckiego Związku Piłkarskiego, a jego prezesem jest Vicente Temprado. W wywiadzie dla RadioMarca.com powiedział, że odpowiedni komitet zbierze się 18 grudnia, aby zadeydować o tym całym przedsięwzięciu.

 

Ma być to wspaniała szansa na rozpowszechnienie tego święta i zobaczenie najlepszych piłkarzy świata na jednym boisku. W zespole z Madrytu zagraliby między innymi: Casillas, Fernando Torres, David de Gea, Cobeño, Nacho i Morata, a w drużynie Katalonii: Valdés, Piqué, Jordi Alba, Busquets, Xavi oraz Puyol. W pierwszej kolejności trzeba jednak ustalić datę, która by nie kolidowała z rozgrywkami Primera División oraz Ligą Mistrzów.

 

Na wspomnianym wcześniej spotkaniu miałby pojawić się sam Raúl González jako wzór do naśladowania. Prezydent Katalońskiej Federacji Piłkarskiej, Andreu Subies, powiedział, że nigdy wcześniej takiej propozycji nie otrzymywał, ale jest to ciekawa oferta. Jednak na razie skupia się na meczu Katalonia – Nigeria, który już niedługo.

 

Źródło: MundoDeportivo.com / Marca.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB