24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
28dn.18godz.53min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zimowe rotacje w Barçy B oraz Juvenil A

Zimowe rotacje w Barçy B oraz Juvenil A

Zarówno FC Barcelona B, jak i zespół Juvenil A, rozpoczęli sezon 2012/13 z bardzo dużą ilością piłkarzy w swoich kadrach. Klub planuje w zimie wprowadzić kilka zmian, a niektórzy piłkarze trafią na listę transferową.


Sekretariat techniczny FC Barcelony, w porozumieniu z Eusebio Sacristánem i Jordi Vinyalsem, planują w okienku zimowym zmniejszyć nieco kadry drużyny rezerw oraz Juvenil A. Obecnie Barça B liczy sobie 27 piłkarzy (razem z Cristianem Tello), a Juvenil A 22. Ilość zawodników jest zbyt duża i wielu z nich nawet nie otrzymuje szansy na grę.

 

W przypadku drużyny rezerw, pierwszym do odejścia są Jordi Quintillà i Miguel Ángel Sainz-Maza. Ten drugi, jeżeli nic się nie zmieni, zostanie wypożyczony do Racingu Santander, skąd pochodzi i gdzie grał zanim podpisał kontrakt z katalońskim klubem.

 

Tymczasem przyszłość Quintilli nie jest jeszcze klarowna. Jego pragnieniem jest, aby spróbować swoich sił za granicą, ale klub woli pozostawić piłkarza w bliższej odległości, żeby móc kontrolować jego rozwój. Wszystko wyjaśni się w zimowym okienku transferowym.

 

Jeżeli mówimy o Juvenil A, także dwóch zawodników jest bliskich zmieninia barw – Pau Otero i Olivier Moussima. Dla Otero prawdopodobnym rozwiązaniem jest Badalona, podczas gdy przyszłość Moussimy jest nadal niejasna i nie wiadomo, do której drużyny trafi zimą.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.