8-milionowa oferta Barçy dla Valdésa

8-milionowa oferta Barçy dla Valdésa

Sztab FC Barcelony miał dla swojego bramkarza przygotowaną ofertę, w której jego pensja opiewała na 8 milionów euro rocznie. Niestety, nawet tak olbrzymią sumą dyrektorzy nie byli w stanie nic zdziałać.
 
Wydaje się, że jeśli agent Víctora Valdésa pozwolił Barcelonie na przedstawienie swojej oferty, nieodwołalna decyzja bramkarza o zakończeniu współpracy z klubem w czerwcu 2014 roku, wtedy zakończy się jego kontrakt, być może rzeczywiście jest nieodwołalna.

 

Przedstawiciele katalońskiego klubu byli przekonani, że nie będzie żadnego problemu, jeśli chodzi o ofertę finansową. Josep Maria Bartomeu, Andoni Zubizarreta i Raúl Sanllehi byli skłonni zaoferować bramkarzowi szansę na jedne z najwyższych zarobków w klubie, w parze z Xavim Hernándezem, Andrésem Iniestą i Davidem Villą. Miałaby to być nagroda za osiągnięcia piłkarza z Barçą zdobyte w ciągu ostatniej dekady.

 

Tito Vilanova twierdził wcześniej, że występy katalońskiego bramkarza były kluczowe dla zespołu i byłby potrzebny jeszcze przez długi czas, ponieważ znalezienie zastępstwa byłoby niezwykle trudne. Pensja dla Valdésa, opiewająca na 8 milionów euro za sezon, byłaby jednym ze sposobów nagrodzenia go, a oferta, która została skrupulatnie przygotowana przez Barçę, została uznana za w pełni akceptowalną finansowo dla klubu. Niestety, stało się inaczej. Teraz przyszłość numeru „1” Barçy wisi w powietrzu.

 

Źródła bliskie Valdésowi powiedziały Marce, że bramkarz zamierza dać Barcelonie czas na znalezienie odpowiedniego zastępstwa oraz stworzyć możliwość skorzystania na jego transferze w lipcu.

 

Źródło: Marca.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB