18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.12godz.0min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Adriano trenował z grupą

Adriano trenował z grupą

Adriano Correia nie mógł wziąć udziału w spotkaniu z Córdobą z powodu urazu prawej kostki. Podczas dzisiejszej sesji treningowej pracował razem z kolegami. Pedro, Iniesta, Piqué i Xavi po dniu odpoczynku wrócili do ćwiczeń.


Pierwszy zespół FC Barcelony zostawia na chwilę obecną Copa del Rey i skupia się na La Liga. W piątek rano w Ciutat Esportiva Joan Gamper rozpoczęły się przygotowania do spotkania z Màlagą. W sesji treningowej z kolegami wziął udział Adriano, który nie był obecny w meczu z Córdobą.

 

Nie zabrakło także Pedro, Iniesty, Piqué i Xaviego, którzy otrzymali w czwartek dzień wolny. Jak zwykle dzień po spotkaniu, piłkarze wykonywali ćwiczenia regeneracyjne. David Villa pracował natomiast na siłowni. Należy pamiętać, że El Guaje zakończył spotkanie przed czasem z powodu skurczów.

 

Odwiedziny reprezentacji Argentyny w piłce ręcznej


Piątkowy trening przyniósł także szczególną wizytę dla Messiego i Mascherano. Piłkarzy w Ciutat Esportiva odwiedziła reprezentacja Argentyny w piłce ręcznej. Przypominamy, że obecnie w Hiszpanii odbywają się Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie sportu.

 

Źródło: FCBarcelona.catKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/01/adriano-trenowal-z-grupa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.