Agent Stekelenburga zaprzecza kontaktom z Barçą

Agent Stekelenburga zaprzecza kontaktom z Barçą

Agent Maartena Stekelenburga, Rob Jansen, powiedział, że nic nie wie na temat ewentualnej oferty FC Barcelony za bramkarza włoskiej ASRomy. 

 

Rynek bramkarzy wrze po ogłoszeniu przez Victora Valdésa, że nie przedłuży umowy, która wiąże go z FC Barcelona do czerwca 2014 roku.

 

Jednym z kandydatów do zajęcia miejsca w bramce Barçy jest Maarten Stekelenburg, bramkarz Romy. Jednak jego agent, Rob Jansen, stwierdził, że do tej pory nie było żadnego kontaktu z jego klientem.

 

„Nie otrzymaliśmy żadnej konkretnej propozycji do tej pory, więc jest bardziej prawdopodobne, że w styczniu pozostanie on nadal w Rzymie niż, że przeniesie się gdziekolwiek. FC Barcelona? Wiem jakie jest poruszenie na rynku bramkarzy, ale do tej pory nie zdarzyło się absolutnie nic”, powiedział w wywiadzie dla Calciomercato.

 

Holenderski bramkarz jest jedną z alternatyw, która zakłada postawienie na doświadczonego bramkarza. Propozycja ta stanowi kontrast dla innych potencjalnych opcji, w których wymieniane są nazwiska młodych zawodników mających jeszcze przed sobą długą karierę, takich jak Courtois czy Ter Stegen.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB