1dn.11godz.46min.

Barça przegrywa z Niemcami

FC Barcelona Juvenil B przegrała 1-2 z reprezentacją Niemiec do lat 17. Spotkanie towarzyskie zostało rozegrane w La Manga (Murcia). Obie drużyny zmierzyły się ze sobą w ramach etapu przygotowań.

Wszystkie trzy bramki padły w pierwszej połowie. Reprezentacja Niemiec wyszła, jako pierwsza, na prowadzenie, ale Juvenil B udało się doprowadzić do wyrównania. Najpierw w słupek trafił obrońca Albert Torras, ale skutecznie piłkę dobijał Pedro Godoy.

Wydawało się, że na przerwę obie drużyny zejdą z remisem, ale tuż przed gwizdkiem sędziego goście zdobyli drugiego gola. W drugiej połowie trener FC Barcelony Juvenil B, García Pimienta, rotował składem, ale nie znalazł odpowiedniego rozwiązania. Mecz zakończył się więc wynikiem 1-2.

W pierwszej połowie na boisku znaleźli się: Guille, Sergi, Carlos, Lucas, Musta, Adri, Ortega, Albert Torras, Pedro, Buenacasa i Juanan. Natomiast w drugiej: José, Dani, Carlos, Julio, Fran, Simon, Kaptoun, Alex, Munir, Sardà i Moha.

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2013/01/barca-przegrywa-z-niemcami/