Barça świętuje Nowy Rok

Barça świętuje Nowy Rok

Piłkarze FC Barcelony również świętowali Nowy Rok, jedni w gronie rodzinnym, a inni z przyjaciółmi. Wielu z nich dało upust swoim emocjom i radości, umieszczając zdjęcia na portalach społecznościowych.


Dla FC Barcelony rok 2013 rozpoczął się bardzo dobrze. Pierwszą pozytywną informacją było to,że Tito Vilanova wrócił do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Trener grał razem ze swoim synem w padla, o czym informowaliśmy już wcześniej.

 

Również niektórzy piłkarze dali upust swojemu entuzjazmowi, że nowy rok może być niewątpliwie wyjątkowy dla FC Barcelony. Kilku zawodników wykorzystało swoje konta na portalach społecznych, aby życzyć swoim fanom wszystkiego najlepszego w 2013.

 

Javier Mascherano był jednym z tych, którzy życzyli najlepszego w nowym roku, przesyłając życzenia swoim zwolennikom: „Chcę najlepszego w nadchodzącym roku. Mocne uściski i mam nadzieję, że ten wieczór będzie należał do Was”.

 

Víctor Valdés był bardziej dyskretny i nie opublikował żadnych zdjęć, ale napisał kilka słów, w których życzył najlepszego i „bardzo szczęśliwego” nowego roku. Podkreślił również fakt, że ostatni dzień 2012 świętuje razem ze swoją rodziną.

 

Andrés Iniesta i Gerard Piqué byli wśród grona najbardziej romantycznych zawodników. Obaj zamieścili fotografię ze swoimi ukochanymi. Carles Puyol został sfotografowany w towarzystwie grupy przyjaciół, z którymi spędził Sylwestra.

 

David Villa był z kolei tym najbardziej rodzinnym, ponieważ umieścił on zdjęcie na tle choinki w rodzinnym mieszkaniu. Bardzo wyjątkowym pożegnaniem starego roku wykazał się natomiast Cesc Fàbregas. Pomocnik z Arenys bawił się kilka metów od Koloseum.

 

Źrodło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB